Nieuwe afdeling: Herk De Stad vanaf 01.03.2022 Meer info
SDB logo

Onze locaties

Dienstencheques in Sint-Truiden (Hoofdzetel)

Diesterstraat 27 11
3800 Sint-Truiden

T: 011 71 12 70
sint-truiden@vzw-sdb.be

Openingsuren Hoofdzetel SDB

Ma-di-wo-do:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 17u00

Vr:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 16u30

Sint-Truiden (Strijkatelier)



Openingsuren

Ma-wo-vr:

7u tot 18u

Di-do:

7u tot 19u

Za:

9u tot 13u

Dienstencheques in Borgloon

Tongersestraat 2
3840 Borgloon

T: 012 39 89 00
borgloon@vzw-sdb.be

Openingsuren

Ma-woe-do:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 17u00

Di -Vr:

Gesloten

Dienstencheques in Hasselt

Kuringersteenweg 132
3500 Hasselt

T: 011 55 35 48
hasselt@vzw-sdb.be

Openingsuren

Di-wo-do:

8u30 tot 12u en 13u tot 17u

Vr:

8u30 tot 12u en 13u tot 16u30

Ma:

Gesloten

 

Dienstencheques in Herk-De-Stad

Markt 19
3540 Herk-De-Stad

T: 013 53 00 58
herk-de-stad@vzw-sdb.be

OPENINGSUREN
Ma-wo:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 17u00

Di:

08u30 tot 12u00

Vr:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 16u30

Do: 

Gesloten

 

Dienstencheques in Kortessem

Dorpsstraat 28
3720 Kortessem

T: 011 42 26 42
kortessem@vzw-sdb.be

Openingsuren

Ma-di:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 17u00

Woe - Do: 

tijdelijk gesloten

Vr:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 16u30

 

 

Dienstencheques in Tongeren

Albertwal 25
3700 Tongeren

T: 012 25 05 40
tongeren@vzw-sdb.be

Openingsuren

Ma-di-do:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 17u00

Vr:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 16u30

Woe:

Gesloten

Dienstencheques in Zonhoven

Heuvenstraat 59
3520 Zonhoven

T: 011 61 28 90
zonhoven@vzw-sdb.be

Openingsuren

Ma-di-wo-do:

8u30 tot 12u en 13u tot 17u

Vr:

Gesloten

Dienstencheques in Zutendaal

Daalstraat 2
3690 Zutendaal

T: 011 55 35 48
zutendaal@vzw-sdb.be

Openingsuren

Ma:

8u30 tot 12u00 & 13u00 tot 17u00

bij voorkeur op afspraak

Gingelom (Strijkatelier)

Mielenstraat 1
3890 Buvingen

T: 011 711 270
sint-truiden@vzw-sdb.be

Openingsuren: 

maandag: 07u00-12u00 en van 12u30-14u30

dinsdag : 09u00-12u00 en van 12u30-15u30

woensdag: 09u00-12u00 en van 12u30-14u30

donderdag: 09u00-12u00 en van 12u30-14u30

vrijdag: 07u00-12u00 en van 12u30-14u30

Kortessem (Strijkatelier)



Openingsuren

Ma-di:

08u30 tot 17u00

Woe-do: 

tijdelijk gesloten

Do-Vr:

8u30 tot 16u30

Tongeren (strijkatelier)

Albertwal 25
3700 Tongeren, Belgiƫ

T: 012 25 05 40
tongeren@vzw-sdb.be

Openingsuren
Ma-di-do:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 17u00

Vr:

8u30 tot 12u00 en 13u00 tot 16u30

Woe:

Gesloten

 

Zonhoven (Strijkatelier)



Openingsuren

Ma-di-wo-do:

8u tot 17u

Vr:

8u tot 12u

Zutendaal (Thuisstrijkster)



Openingsuren

Ma - do:

9u tot 11u en 16u tot 18u

Di:

9u tot 11u en 16u tot 17u

Vr:

Op afspraak